Vizyonumuz

Arabacı Oto Kurtarma Ve Oto Çekici olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Oto Çekici Ve Oto Kurtarıcı Hizmetini, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet veren; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

Hakkımızda

Arabacı Otomotiv İnşaat ve Turizm Ltd. Şti. olarak otomotiv sektöründeki faaliyetlerimize 2005 yılında başlamış olup, geçen 12 yıllık zaman zarfında 2 araçla başladığımız sektördeki faaliyetlerimize 5 araçlık filo halinde devam etmekteyiz.

Ağırlıklı olarak şehir içi ve şehirlerarası oto kurtarma ve taşıma alanlarında boy gösterdiğimiz otomotiv sektöründeki faaliyetlerimizin yanı sıra yurt dışı araç sevkiyatı ve yurt dışı araç çekiciliği hizmetinide vermekteyiz, Arabacı Otomotiv’in misyonunu ve ilkelerini benimsemiş, alanında profesyonel personellerle ve tamamı son sistem teknolojili donatılmış çekicilerle hizmetimize 365 gün 24 saat devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilk ve tek hedef yaptık bu anlayışla siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz. Alınan çağrılara olabildiğimizce hızlı cevap verip sizlerin mağduriyetini minimuma indirgiyoruz.

Arabacı Otomotiv tüm müşterilerine Hayırlı Yolculuklar diler.

Can Güvenliğiniz için Emniyet Kemerinizi Takınız...